Aktualizujte PrestaShop z verzie 1.7 na 8.1­čÜÇ

banner 8.1 1534x424

Ak ste prev├ídzkovate─żom e-shopu na platforme PrestaShop, iste ste si uvedomili d├┤le┼żitos┼ą udr┼żiava┼ą v├í┼í obchod aktu├ílny a v s├║lade s najnov┼í├şmi trendmi v e-commerce. Jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch krokov pri udr┼żiavan├ş v├í┼ího obchodu v dobrej forme je pravideln├í aktualiz├ícia softv├ęru. V tomto ─Źl├ínku sa pozrieme na to, pre─Źo a ako by ste mali aktualizova┼ą v├í┼í PrestaShop z verzie 1.7 na najnov┼íiu verziu 8.1.

Pre─Źo aktualizova┼ą na PrestaShop 8.1?

Aktualiz├ícia na najnov┼íiu verziu PrestaShopu prin├í┼ía nieko─żko v├Żhod pre v├í┼í online obchod:

 1. Bezpe─Źnos┼ą: Nov┼íie verzie PrestaShopu obsahuj├║ d├┤le┼żit├ę bezpe─Źnostn├ę aktualiz├ície a opravy zranite─żnost├ş, ktor├ę zabezpe─Źia v├í┼í obchod pred mo┼żn├Żmi hrozbami a ├║tokmi.
 2. V├Żkonnos┼ą: Ka┼żd├í nov├í verzia prin├í┼ía vylep┼íenia v├Żkonu, ─Źo znamen├í r├Żchlej┼íie na─Ź├ştavanie str├ínok a lep┼í├ş u┼ż├şvate─żsk├Ż z├í┼żitok pre va┼íich z├íkazn├şkov.
 3. Funkcie: S nov├Żmi verziami prich├ídzaj├║ aj nov├ę funkcie a vylep┼íenia, ktor├ę v├ím umo┼żnia roz┼í├şri┼ą mo┼żnosti v├í┼ího obchodu a prisp├┤sobi┼ą ho va┼íim potreb├ím.
 4. Podpora: Star┼íie verzie m├┤┼żu prest├íva┼ą dost├íva┼ą ofici├ílnu podporu a aktualiz├ície od v├Żvoj├írov. Aktualiz├ícia zabezpe─Ź├ş, ┼że budete ma┼ą pr├şstup k aktu├ílnym inform├íci├ím a podpore od PrestaShop komunity.

Kroky pre úspešnú aktualizáciu

Aktualiz├ícia PrestaShopu m├┤┼że by┼ą zlo┼żit├í, ale spr├ívne postupovanie v├ím pom├┤┼że minimalizova┼ą probl├ęmy:

 1. Z├ílohujte d├íta: Pred aktualiz├íciou z├ílohujte v┼íetky d├┤le┼żit├ę d├íta, vr├ítane datab├ízy a s├║borov v├í┼ího obchodu, aby ste sa vyhli strate inform├íci├ş.
 2. Overte syst├ęmov├ę po┼żiadavky: Uistite sa, ┼że v├í┼í hostingov├Ż server sp─║┼ła po┼żiadavky pre PrestaShop 8.1.
 3. Stiahnite si najnov┼íiu verziu: Stiahnite si najnov┼íiu verziu PrestaShopu 8.1 zo ofici├ílnej str├ínky alebo pomocou spr├ívcu bal├şkov.
 4. In┼ítal├ícia a konfigur├ícia: Postupujte pod─ża in┼ítrukci├ş na obrazovke a d├┤kladne skontrolujte konfigur├íciu obchodn├Żch nastaven├ş.
 5. Presun d├ít: Presu┼łte svoje d├íta a nastavenia z p├┤vodnej in┼ítal├ície do novej.
 6. Aktualiz├ícia modulov a ┼íabl├│n: Aktualizujte v┼íetky dodato─Źn├ę moduly a ┼íabl├│ny, aby boli kompatibiln├ę s novou verziou PrestaShopu.
 7. Testovanie: D├┤kladne otestujte v├í┼í obchod v novom prostred├ş, aby ste sa uistili, ┼że v┼íetko funguje spr├ívne.

*Toto s├║ len z├íkladne kroky aby aktualiz├ícia prebehla ├║spe┼íne. Odpor├║─Źame tento proces prenecha┼ą sk├║sen├Żm odborn├şkom.

Prenechajte aktualizáciu PrestaShopu nám

Ak sa nec├ştite pohodlne pri vykon├ívan├ş t├Żchto krokov sami alebo nem├íte ─Źas, m├┤┼żete zv├í┼żi┼ą slu┼żbu na aktualiz├íciu PrestaShopu od profesion├ílnych web developerov, ako sme my. T├íto slu┼żba v├ím zabezpe─Ź├ş hladk├║ a bezprobl├ęmov├║ aktualiz├íciu v├í┼ího obchodu.

Aktualiz├ícia PrestaShopu z verzie 1.7 na 8.1 m├┤┼że by┼ą n├íro─Źnou ├║lohou, ale v├Żhody, ktor├ę prin├í┼ía, s├║ neocenite─żn├ę pre v├í┼í online obchod. Udr┼żujte svoj obchod aktu├ílny a konkurencieschopn├Ż t├Żm, ┼że budete nasledova┼ą tieto kroky a zv├í┼żite slu┼żbu profesion├ílnych web developerov pre bezstarostn├║ aktualiz├íciu. V┼żdy bu─Ćte na ┼ípici a pon├║knite svojim z├íkazn├şkom najlep┼í├ş mo┼żn├Ż z├í┼żitok.

Ak potrebujete profesion├ílnu pomoc pri aktualiz├ícii PrestaShopu, nev├íhajte n├ís kontaktova┼ą.

Kontakt

Contact Form
Návrat hore

Newslatter

Prihl├íste sa k odberu nov├Żch ─Źl├ínkov a bu─Ćte medzi prv├Żmi.

Subscription Form