Tvorba webstránok

Rozhodli ste sa pre vlastnú stránku na vlastnej doméne a hľadáte informácie, čo pre to všetko treba urobiť? Tak ste tu správne, lebo vám ukážem, na čo myslieť, keď niečo takéto zamýšľate. 

Na začiatok je dobré poznať rozdiel medzi  doménou a webstránkou, aby sa človeku neplietli a aby korektne pochopil, prečo sa napr. doména musí kúpiť a stránka vytvoriť:

  • doména- je to názov webstránky, inak povedané aj URL adresa webstránky, čiže napr. pre túto stránku to je varmar.sk, vidíte ju hore v príkazovom riadku vášho prehliadača, tým sa každá stránka identifikuje a odlišuje od ostatných, túto adresu si môžete dať na vizitky a pod.

  • webstránka– je to všetko, čo vidíte na napr. tejto stránke, ktorú máte otvorenú v prehliadači, čiže text, obrázky, videá, celý jej obsah, pre zobrazenie webstránky je nutné, aby mala kúpenú a nastavenú svoju doménu = adresu
Web Vision Hero

Ako pracujeme na vašom projekte?

1.
Spoznám váš biznis​
2.
Navrhnem riešenie
3.
Vytvorenie vašej stránky​
4.
Testovacia prevádzka
5.
Váš web je online

Balíky pre web stránky

box
START

Jednostránková web prezentácia

Prehľadné predstavenie vášho podnikania na jednej stránke. Ideálny web pre živnostníka, ktorý už má svoju klientelu alebo začínajúceho podnikateľa s nízkym rozpočtom.

Od 250€
box
MEDIUM

Viac stránkový web a blog

Web obohatený o stránky realizovaných projektov, blog, jazykovú verziu či napojenie na rezervačný systém. Tento druh webu tvorím najčastejšie

Od 400€

*Cena sa odvíja od požiadaviek klienta a náročnosti. Konečna cena bude určená na základe špecifikovaných požiadaviek.

Návrat hore