Tvorba e-shopov

PREČO si vybrať e-shop na mieru od nás?

1.

Dizajn na mieru

Pri tvorbe e-shopov pristupujem ku každému e-shopu ako k unikátu. Vďaka unikátnemu vizuálu a dobre spracovanému UX sa bude zákazník na vašom e-shope cítiť dobre a pohodlne.

2.

Intuitívny systém na správu

Spravujte svoj obsah rýchlo a jednoducho. Vďaka drag & drop vizuálnemu editoru dokážete rýchlo tvoriť a meniť váš obsah. Všetky dôležité nastavenia máte k dispozícii prehľadne zoradené v administrácii.

Web Vision Hero
3.

Zákaznícka podpora

Moji klienti využívajú kvalitnú zákaznícku podporu k e-shopom. Všetky vaše otázky zodpoviem a pomôžem vám s ich riešením. Vyskytne sa nejaký problém? Samozrejme ho čo najskôr vyriešim.

4.

Množstvo rozšírení

WordPress a jeho obrovská komunita zabezpečuje obrovské množstvo rozšírení, ktoré pomáhajú spopularizovať váš e-shop. Dnes už nie je problém do e-shopu nainštalovať takmer akúkoľvek funkciu ktorú požadujete.

Ako pracujeme na vašom projekte?

1.
Spoznám váš biznis​
2.
Navrhnem riešenie
3.
Vytvorenie vašej stránky​
4.
Testovacia prevádzka
5.
Váš web je online
box
PROFI

Ideálne riešenie pre e-shop a viac stránkové webstránky

Väčšie weby so základom bežného webu a navyše rezervačným systémom, e-shopom, platobnou bránou, napojením na e-mailingový systém

Od 500€*

Ponúkam vám profesionálnu tvorbu e-shopov. Dokážem vám vytvoriť kvalitný e-shop ktorý bude reálne predávať a garantovať jeho funkčnosť. 

*Cena sa odvíja od požiadaviek klienta a náročnosti. Konečna cena bude určená na základe špecifikovaných požiadaviek.

Návrat hore